YARATICI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

HİKAYEMİZ

Canhoroz Teknoloji, kalite, yenilikçilik ve hızlılık üzerine odaklanan bir Web Tasarım ve Yazılım şirketidir. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek ve en uygun sonuçlar getirmek için teknolojiden yararlanıyoruz. Sahip olduğumuz büyük iş ahlakı, bütünlük ve nihai sonuçlar konusunda gurur duymaktayız. Canhoroz Teknoloji olarak, müşterilerimizin genel itibariyle daha iyi bir web sitesi elde etmesini sağlayarak çarpıcı ve ödüllü tasarımlar üretmekteyiz.

 

Felsefemiz

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır: bulması kolay, şık ve çekici, hızlı açılan, mobile duyarlı ve satın alma işlemi kolay olan.

 

Misyonumuz

Tüm süreçlerimiz, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimize, web sitelerini saçma bir fiyat etiketi olmadan tam kontrol altında tutuyoruz ve ekibimiz, web sitenize desteğini sürdürüyor.

TASARIM EKİBİMİZ

Şirketimizin ödüllü tasarımcıları ile arayüzlerinizi ve web sitelerinizi tasarlarken en önemli olan kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirme faktörlerine dikkat etmektedir.Bu şekilde
projelerinizi geliştirirken pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışırız.YAZILIM EKİBİMİZ

Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan Canhoroz, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile gibi tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturmada kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. Canhoroz’un mobil uygulama geliştiricileri, işletmeniz, sektörünüz veya diğer ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun uygulamayı oluşturabilir.
Hemen Projenize
Başlayalım!

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.

TEKLİF AL