secure

Güvenli & Stabil

Canhoroz Teknoloji'nin sunucuları yüksek güvenliğe sahiptir ve kesintisiz enerji alt yapısı ile tüm verileriniz güvendedir.

secure

Süper Hızlı

Yeni nesil sunucularımız ve optik kablolarımız ile, verileriniz milisaniyeler ile kullanıcılara gönderilmektedir.

secure

Müşteri Desteği

Canhoroz Destek ekibi sizlere yardım etmek için her an yanınızdadır. Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çok Daha Fazlası

Canhoroz Teknoloji olarak sizlere birçok gelişmiş özellik sunuyoruz, bunlar sadece bir kaçı.

icon

Anında Teslim

Siparişlerinizin bir çoğunu sizlere anlık olarak teslim etmekteyiz, diğer tür siparişlerinizde ise sizlere en hızlı teslim süresini garanti ediyoruz.

icon

Sorunsuz Yedekleme

Sizlere sunduğumuz her hizmettin düzenli olarak yedek işlemlerini alıyoruz ve başınıza bir problem geldiği an sizleri bu yedeklere geri döndürerek kayıplarınızı en aza indirmeye çalışıyoruz.

icon

GIT/SVN Desteği

Sistemlerinizde paneller ile tamamen sisteme hükmediyor olacaksınız. Tüm hosting hizmetlerimizde GIT & SVN komut satırı kodlarını kullanabilir, hemen başlayabilirsiniz SSH yetkisiyle.

icon

280+ Hazır Sistemler

Sizler için sunulmuş 100'lerce sistemi bir kaç tıklama ile sitenize ek olarak kendi alanınızda hemen kurup kullanmaya başlayabilirsiniz!

icon

Teknik Destek

Her çeşit ürününüzde sizlere en gelişmiş destek desteği sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hem telefon, mail ve ticket sistemi üzerinden sizlere hizmet veriyoruz.

icon

Güncel Alt Yapı

Sunucularımız her zaman en güncel stabil versiyonlar ile çalışmaktadır. Aynı zamanda 7/24 sizlere FireWall koruması sunarak network ağımızı tamamen izlemekteyiz.

Duyurular

Jun 13th Com.Tr Alan Adı Satın Alma Hakkında

Değerli müşterilerimiz, artık NİCTR tarafından onaylı bir tescil şirketiyiz. Tüm com.tr alan adı işlemlerinizi birlikte gerçekleştirebiliriz. Sipariş işlemleri için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve hemen siparişinizi tamamlamaktır. Mevcut com.tr alan adlarınızı bize taşımak isterseniz NicTr sorumlu ... Devamını Oku »

Jun 12th NS Sunucularımız Güncellendi

Sayın müşterilerimiz, öncelikle belirtmek isteriz ki eski NS'lerimiz hala aktiftir ve sizin ekstra hiçbir değişiklik yapmadan siteleriniz çalışmaya devam edecektir, fakat yeni alan adlarınızı barındırmak için ns11.canhoroz.com & ns12.canhoroz.com veya reseller1.canhoroz.com & reseller2.canhoroz.com kullanmanız ... Devamını Oku »

Jun 11th Canhoroz Teknoloji Yeni Müşteri Paneli!

Sayın müşterilerimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha gelişmiş bir alt yapıya geçmiş bulunuyoruz. Bundan sonra tüm sipariş ve işlem takipleri bu panelimizden gerçekleşecektir.

Powered by WHMCompleteSolution