MOBİL PAZARLAMA
Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla para kazandıran ve yeni müşterileri çekmenize yardımcı olan en son teknolojidir! Müşterilerinize bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.
Hizmetlerimiz


Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini küçültüyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktır.


Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazlardaki web uygulamalarınız için kaliteli bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Mobil Web siteleri hizmetleri

Tam bir teknoloji şirketi olarak, birden fazla mobil web hizmetleri sunuyoruz.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanmış Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacının müşterileri hareket halindeyken anında iletişim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Ne yaparız

Canhoroz Teknoloji, türkiyenin önde gelen birçok markası için güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz mobil teknolojimizin, tercih yönetimi ve zengin analiz platformunun gücünü açığa çıkartan stratejik hizmetlerimize hayranlardır. Hayatınız boyunca mükemmel müşteri deneyimleri yaratmak ve kazanmak için çok kanallı yeteneklerimizden SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-postadan yararlanın.


Mobil pazarlama hizmetlerimiz

 

  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • Mobil ticaret
  • 2D Barkodlar / QR Kodları
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Pazarlama ekran kampanyalarıHemen Projenize
Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


TEKLİF AL

Referanslarımızı İnceleyin

İnternette işlerini bir adım öteye taşıdığımız müşterilerimizi inceleyin!


REFERANSLARIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN