SOSYAL MEDYA PAZARLAMA
Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya yardımcı olan ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve müşteri çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir.Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.
Hizmetlerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin % 100'ünde sonuç alınmıştır.Sosyal Medya İçerik Yaratma

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olmak için bir dizi sosyal medya yazma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlama veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını barındıran etkinlikleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor.Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler, uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Hizmet Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklamcılık Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm & Raporlama

Size nasıl yardım edebiliriz?

İşlev ve kullanışlılık üzerine yoğunlaşarak web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için size destek sağlıyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde yayınlanarak, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi elde etmeyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

TEKLİF AL


Referanslarımızı İnceleyin

İnternette işlerini bir adım öteye taşıdığımız müşterilerimizi inceleyin!


REFERANSLARIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN