Tıklama Başına Maliyet
Tıklama Başına Maliyet Nedir?

TBM, tıklama başına ödeme, reklamverenlerin reklamlarından her biri tıklandığında bir ücret ödeyecekleri internet pazarlama modelidir.Aslında, bu ziyaretleri organik olarak “kazanma” çabalarından ziyade sitenize yapılan ziyaretleri satın almanın bir yoludur.
Arama motoru reklamcılığı, TBM’nin en popüler formlarından biridir. Reklam verenlere birisi, iş teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimeyi arattığında, arama motorunun sponsorlu bağlantılarına reklam yerleşimi için teklif vermesine izin verir.
TBM Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar, işletmeniz için çok önemlidir. Tıklama başına ödeme pazarlama (TBM) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst düzeye taşımaya yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stratejiyi ve raporlamayı özelleştiririz. Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve yönlendirmeyi, yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşteri sayısını artırmak veya marka bilinirliğini artırmak olarak sunuyoruz.Tıklama Başına Ödeme Hizmetlerimiz


TBM Denetimleri

TBM Denetim süreci, denetim amacını, kapsama alanını ve veri analizine kadar olan yolları anlamaya başlar.


Bing Reklâmı

Bing'in reklam ajansı ekibimiz Bing'in popüler TBM platformundan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gereken eğitim ve uzmanlığa sahiptir.Sosyal Reklamcılık

Canhoroz Teknoloji'nin SEO işlemi, hedef kitlenizi hedeflenen eyleme yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, daha önce hizmetinize veya ürününüze ilgi göstermiş bir kitleyi hedefleyecektir.Google AdWords

Google adwords reklamlarınızın performanslarını takip ediyoruz ve maliyetlerinizi azaltırken performansınızı arttırmayı hedefliyoruz.


Yeniden Pazarlama & Yeniden Hedefleme

Web sitenizi ziyaret etmeye hazır olan kişilere, yatırım getirisini ve dönüşümleri artırın.


Tıklama başı ödeme kampanyamızın kısa özeti:

Tıklama başına ödeme (TBM) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • TBM arama ağı kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırma ve seçimi
  • Yaratıcı reklam geliştirme
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve Yatırım Getirisi izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziAylık Rapor Sunumu

Anahtar kelime seçimi ve metin seçimi ile ilgili kampanyanızın başarısı konusunda aylık olarak raporlama hazırlarız ve bir ödül raporu oluştururuz, böylece ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıralandığınızı tespit etmiş oluruz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleri ile kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için bir saatlik bir görüşme yapacağız.

Hemen Projenize
Başlayalım!


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


TEKLİF AL

Referanslarımızı İnceleyin

İnternette işlerini bir adım öteye taşıdığımız müşterilerimizi inceleyin!


REFERANSLARIMIZI GÖRÜNTÜLEYİN